Parki linowe i wodne

Parki linowe są to specjalnie przygotowane tereny dla zabaw z użyciem lin. Bawić się w nich mogą ludzie nawet bez żadnego doświadczenia w tym kierunku, zarówno dzieci, młodzież jak i ludzie starsi. Zapewniają niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu.
Parki linowe najczęściej zlokalizowane są na terenie lasu, na solidnych drzewach, na których zawieszone są drewniane podesty połączone w trasy stalowymi linami po których poruszają się klienci. Na każdym odcinku czekają na klienta różne przeszkody: mosty tyrolskie, kładki, zjazdy ukośną liną (tyrolki), przejścia po wiszących kłodach, belkach a nawet skok na linie typu tarzan.

Parki wodne w wielkopolsce to nowoczesny kompleks rekreacyjny dla całej rodziny, na który składają się: basen sportowy, basen rekreacyjny z masażami wodnymi, leżankami, gejzerami powietrznymi i zjeżdżalniami, basen dla dzieci z małą zjeżdżalnią, a także basen do nauki pływania, jacuzzi oraz sauny. W aquaparku znajduje się również kręgielnia i punkt gastronomiczny
Kreator stron www - przetestuj!